Kapacita: 6 - 9 osob

V chalupě je kuchyň s jídelnou. Vybavena je elektrickým sporákem, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, ledničkou, nerez dřez.  K dispozici TV, přenosné rádio, dvě čtyřlůžkové ložnice. Koupelna je vybavena vanou se sprchou. WC samostatné. Pro nejmenší k dispozici dětská postýlka, po domluvě předem lze zapůjčit i druhou cestovní, dále jídelní židlička, lehátko do vany a dětská hrazdička. V kuchyni i koupelně je elektrický ohřev vody. Dále nabízíme nábytek k venkovnímu posezení, gril, na zahradě ohniště s posezením, bazén, dětský bazének s dětskou skluzavkou, pískoviště. WIFI k dispozici.

V zimní sezóně pohodlí v podobě vytápění chalupy elektrickým ustředním topením, nebo kotlem na tuhá paliva, k dispozici je též garáž a úschovna (např.lyží, saní, kol apod.).

Další služby: obchod - ve vesnici Mlýnický Dvůr, Červená Voda, Králíky, restaurace - U sjezdovky, motorest - Bílá Voda, Štíty, Červená Voda.

Poznámka: ubytování domácích zvířat po dohodě možná. Zákaz kouření v objektu.

V případě dotazů, objednávek či rezervací nás neváhejte kontaktovat na emailové adrese nebo na uvedených telefonních číslech - viz. KONTAKT.